מגוון תוספות לפיצות

חברת פיצה מרקט מספקת מגוון תוספות לפיצות: פטריות, זיתים, טונה, תירס ועוד מגוון רחב של תוספות לפיצות. כמו כן, אנו מציעים את רוטב פיצה גן שמואל במחירים מיוחדים ללקוחותינו. אנו מספקים תוספות לפיצה ברמות מחיר שונות בכדי להתאים את התוספות לצרכי ויכולות הלקוח.

אנו נשמח להיפגש אתכם, לשמוע את הצרכים שלכם, לייעץ לכם ולתת לכם מניסיוננו – אל תהססו ליצור קשר, ניתן להיפגש אצלכם או אצלנו.

תוספות לפיצות – לשדרג את הטעם

תוספות לפיצהפיצה היא כבר ממזמן לא מאכל הכולל רק בצק, רוטב עגבניות וגבינה – המנה האהובה ממשיכה לשמש גם היום כאחת המנות המבוקשות ביותר על ילדים ומבוגרים כאחד בכל רחבי העולם, ומהווה גם מנת גורמה לכל דבר, בעיקר כאשר ישנן תוספות לפיצות, כמו שימורים לפיצריות, טונה לפיצריות, זיתים לפיצריות, תירס לפיצריות ועוד המשדרגות אותה.

תוספות אלו מצטרפות להקפדה על חומרי גלם איכותיים היוצרים את הבצק והרוטב האהובים עלינו כל כך.

מוקד עלייה לרגל

חברת פיצה מרקט מהווה מוקד עליה לרגל עבור כל מסעדה או פיצרייה אשר חותרים להכנת הפיצה האידיאלית והאיכותית ביותר (וגם עבור אנשים פרטיים החושקים בהכנת פיצה מקצועית בביתם).

החברה מציעה תבניות, אריזות, בצק, גבינות וגם כמובן תוספות לפיצה כגון תירס לפיצריות, טונה לפיצריות, זיתים ושימורים שונים, אשר כולם יוצרות מנות מגוונות אך עם בסיס איכותי קבוע.

תוספות לפיצה שלנו – איכות מבדלת

תוספות לפיצות איכותיות עשויות ליצור את ההבדל בין פיצה איטלקית אמיתית לבין פיצה תעשייתית דלת טעם שלצערנו נמכרת במקומות רבים. מדובר אמנם על מנה שביסודה היא פשוטה ועממית, אך אין זאת סיבה שלא להשקיע בה את מיטב חומרי הגלם על מנת ליצור תוצאה איכותית, טעימה ובריאה.

פיצה מרקט מיועדת בדיוק למטרה זאת – להעניק את מיטב החומרים והמוצרים, כמו תוספות לפיצות לדוגמה, בכדי ליצור את הפיצה המושלמת.

שימורים לפיצריות כמו פטריות לפיצריות, זיתים לפיצריות, תירס לפיצריות, אנשובי ואפילו אננס הן תוספות לפיצות אשר הופכים את הבסיס של בצק פריך, רוטב סמיך וגבינת פרמז’ן איטלקית למנה שונה בכל פעם לבקשת הלקוח. תוספות לפיצות אלו עשויות להפוך פיצה פשוטה למנה מתוחכמת של ממש הנמכרת בפיצריות טרנדיות ואפילו במסעדות שף מובילות.

אין ספק כי הפיצה הבסיסית היא מנה ותיקה אך היא כאן בשביל להישאר ומשתנה בכל פעם.

לפרטים נוספים, ייעוץ וקביעת פגישה, חייגו עכשיו: 0776-707-336,
או השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר שלנו.